בעיה 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
דלת מסך מגנטי למז, להבטיח את כל החרקים נשמרים מחוץ פיברגלס מחוזק חרקים לטוס רשת קשה ועמיד לחיות מחמד וילד כניסה ידידותי 0625 )

דלת מסך מגנטי למז, להבטיח את כל החרקים נשמרים מחוץ פיברגלס מחוזק חרקים לטוס רשת קשה ועמיד לחיות מחמד וילד כניסה ידידותי 0625 )

ILS 45.04
 

זמין
כמות סחורה

קל להתקנה - פשוט לקלף את דבק גיבוי וו ולולאה רצועות ולהחיל כדי דלת מסגרתתן טרי אוויר לתוך בית , לא צריך לפתוח דלתות, ומאפשרות חיות מחמד החוצה. זה קסום יתושים דלת נטו הוא גז חדיר ושקוף. אם לא קיבל את הפריט לאחר 30 ימים, אנא פנה אלינו. נפתח ונסגר כמו קסם : מתקין בדקות ללא כל כלים, מתחבר היטב בדקות למרבית משקופים באמצעות סרט דביק. מסגרת מלאה לדחוף את הסיכות לאבטח את המסך למקומו. לפתוח את דלת, וליהנות טרי אוויר ללא זבובים. בקלות לפתוח ומייד קרוב ללא חשש של נופל למטה. זה לטוס דלת מסך עם סגירה מגנטית יכול להיות מחובר בקלות שלך מרפסת דלת, חדר שינה, מטבח, חדר ילדים או הזזה דלת. שלנו פיברגלס מגנט מסך דלת-הבחירה הטובה ביותר שלך ב 2020תכונות של פיברגלס רשת : * אש מעכב* יותר כוח* לא קל לקבל אפר* טוב אור שידור* ארוך זמן שימוש וחליפה עבור ארבע עונה* הגנת סביבה : שאינו רעיל וחסר טעםתיאורים : מאז אנו משתמשים בינלאומי לוגיסטיקה,משלוח אקספרס בדרך כלל זה לוקח 15-25 ימים. לא רק מועיל כדי לשמור את באגים החוצה, אבל גם מאפשר טרי אוויר ושמש לתוך הבית שלך. אני מחויב לעשות כל מה שאפשר כדי לפתור את זה.כל סיבה שאתה לא מרוצה אנא צור איתי קשר ישירות דרך לפני כתיבת הביקורת שלך * ההודעה תיתן לך תשובה בתוך 24 שעות. רב פונקצית עיצוב : שלנו חדשני עיצוב יש שום פערים או חורים עבור מציקים יתושים להתגנב. שומר באגים החוצה, נהדר עבור חיות מחמד .

מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים