בעיה 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
נעלי אוורור דשא, סנדלים ממוסמרים דשא, מתכוונן 6 רצועות ממוסמר ידני אוורור דשא סנדלים מתנפחים, שימוש קל עבור חצר גן בריא.

נעלי אוורור דשא, סנדלים ממוסמרים דשא, מתכוונן 6 רצועות ממוסמר ידני אוורור דשא סנדלים מתנפחים, שימוש קל עבור חצר גן בריא.

ILS 28.99
 

זמין
כמות סחורה

[מוצרים כוללים] : 1 זוגות של דשא מאוורר נעליים, כולל 13 ציפורניים, גומייה, ברגים הם מוצרים טובים לבית. - דשא שופע וירוק זקוק לכמות הנכונה של חדירת אוויר ומים כדי לאפשר לחומרים מזינים חיוניים להיכנס לאדמה, ולחזק את שורשי הדשא. היזהר מסמרים חדים בעת הרכבה. - נעלי ספייק אוורור דשא של טדוטם מסייעות בפירוק אדמה קומפקטית לקידום זרימת אוויר וספיגת מים ללא הפרעה, ובכך מדשאה חזקה ובריאה יותר. [ביצועי נעלי אוורור דשא] : נעלי אוורור דשא זולות יותר ממאוורר אוטומטי, מה שלא רק חוסך כסף אלא גם מעניין מאוד. [קבל דשא וגינה בריאים] : ניתן להשתמש בנעלי אוורור דשא לאוורור דשא והתרופפות אדמה, להפחית את דחיסת הקרקע, להגדיל את תכולת החמצן בקרקע, לעזור למים, דשן ואוויר לחדור לשורשי הדשא במהירות רבה יותר, ולייצר דשא יפה ואנרגטי יותר. [עו ד בריאות הדשא] : לפני השימוש בנעלי אוורור דשא, השקו תחילה את הדשא, הכניסו מים, אוויר ודשן לשורשי הדשא, דבר התורם יותר לבריאותו, ולאחר מכן צעדו על הדשא עם נעלי אוורור דשא כדי להפוך את האדמה לרכה יותר.[קל לשימוש] : נעלי אוורור דשא מתכווננות, פשוט הכניסו את הציפורן למדרס, תקנו אותה עם האום ואז קשרו את החבל השחור על הנעליים.

מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים